Українські екрани по-новому. Продукція від Flylights на LED Expo 2018

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Щорічна виставка LED Expo знову збирає провідних виробників освітлювальної техніки різних напрямків: від паркового освітлення до інновацій в області «розумної» ілюмінації. Зокрема, в цьому році відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з досягненнями популярного вітчизняного LED-бренду Flylights.

Flylights приготував для гостей LED Expo помітний, привабливий стенд з кольоровими і однокольоровими екранами різної пікселізації і форматів, великогабаритним медіафасадом та медіавітриною. Зацікавлені відвідувачі зможуть не тільки оцінити візуальні переваги продукції, але й дізнатися її технологічні особливості і сфери використання.

Амбітна мета, яку поставили розробники Flylights – виробляти круті українські світлодіодні екрани, які поєднують високі технології і новаторський підхід до створення моделей. Товари та сервіс від Flylights вже завоювали популярність на вітчизняному ринку, зробивши бренд одним з лідерів своєї галузі та впевненим конкурентом закордонним виробникам LED-ілюмінації.

Виробники запрошують відвідати стенд №A05 всіх гостей виставки, яким не байдужий розвиток вітчизняних високих технологій.

Контакти:
PR менеджер Байрак Дар’я
063 604 95 13
d.bairak@utec-group.com

Comments are closed