Компанія ЛЕДКОН на своєму стенді продемонструє модулі – альтернативу COB високої потужності.

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Компанія LEDCON з врахуванням власного модульного бізнесу підтримала бічне відгалуження технології chip-on-board, і випустила модуль <а href="http://www.ledcon.com.ua/lc02.02-01.html" rel="nofollow">LC02.02-01, зібраний на корпусованих світлодіодах <а href="http://www.ledcon.com.ua/l128-5080cb3500001.html" rel="nofollow">lumileds 6v.

pro-cam

Перевагами даної технології можна назвати:

  • високі параметри енергоефективності. Не секрет, малопотужні світлодіоди володіють кращим співвідношенням лм/Вт, в порівнянні з СІД високій потужності;
  • низька ціна. Світлодіоди в малих корпусах продаються за ціною насінняч, і витратити жменю насіння на дешевий аналог потужного СОВ зовсім не жаль;
  • можливість підтримувати номеклатуру аналогів COB різної потужності. З врахуванням послідовно-паралельної топології друкарської плати, і підбираючи СІД з різним числом кристалів, можна легко конфігурувати потужність світильника;
  • висока якість світла і його надійність. Якісні СІД з різною CCT і Ra сталі широко доступні, а друкарська плата на матеріалі Alox дозволить швидко відводити тепло від джерела світла високої габаритної яскравості.
  • сумістність з вторинною боросилікатной оптикою. Габарити плати підібрані так, щоб розміститися в порожнині переважної більшості присутніх на ринку скляних лінз.

Заставою надійної і довговічної експлуатації даних модулів є використання якісного tim-матеріалу з високим коефіцієнтом теплопровідності.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *