Виставка LED Expo та Конференція LED Progress 2017

Виставка LED Expo та Конференція LED Progress 2017
4-та Міжнародна виставка та конференція світлодіодного освітлення

Тематичні розділи

 • Світлодіодне освітлення
  • Внутрішнє
  • Зовнішнє
  • Вуличне
  • Промислове
  • Декоративне
 • Світлодіодні лампи
 • Світлодіодні світлофори та знаки
 • Світлодіодні дисплеї
 • Світлодіодні компоненти
 • Світлодіодне виробниче устаткування
 • LED панелі та фонова підсвітка
 • Спеціалізовані ЗМІ

Цільова аудиторія

 • міністерства, відомства і держадміністрації;
 • підприємства житлово-комунального господарства;
 • енергослужби залізничного і міського транспорту, мереж АЗС;
 • енергослужби крупних промислових підприємств, спортивних споруд, аеропортів, вокзалів;
 • торгівельні і розважальні центри;
 • нічні клуби, готелі, кафе, ресторани;
 • архітектурні, проектні і будівельно-монтажні організації;
 • оптова і роздрібна торгівля;
 • дизайнери, архітектори, фахівці світлотехніки;
 • виробники і дистриб’ютори світлотехніки;
 • PR агентства;
 • інвестори.

Короткі підсумки LED Expo 2016

14-16 вересня 2016 року відбулася Міжнародна виставка світлодіодних рішень “LED Expo” і професійна Конференція LED Progress. Порівняно з 2015 роком кількість учасників і площа експозиції збільшилися на 50%.

Участники Більше 70 компаній з 7 країн – України, Німеччини, Фінляндії, США, Південної Кореї, Китаю та Австралії – стали учасниками заходу.
Посетители Загальна кількість відвідувачів склала більше 6800 фахівців з усіх областей України, а також іноземні відвідувачі з Білорусі, Фінляндії, Словенії, Німеччини та Франції.
Докладчики 36 спікерів провідних світових фірм та експерти з 8 країн були представлені на Конференції LED Progress.

Конференція LED Progress 2016

14-16 вересня пройшла найбільша конференція зі світлодіодних технологій LED Progress за підтримки Асоціації “Виробників світлодіодної техніки”.За відгуками професіоналів LED Progress стала найбільш значимою LED конференцією Східної Європи.

Генеральний партнер Конференцій – Проект ООН в Україні

Куратор і ведучий конференції – Сорокин Віктор Михайлович, член-кореспондент Національної Академії Наук України, доктор технічних наук, професор, зам директори Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лашкарьова.

Конференция LED Progress 2015Сорокин Виктор Михайлович

У 2016 році Конференція LED Progress об’єднала більше 300 фахівців з Європи, США і інших країн.
З доповідями виступили представники:

 • Seoul Semiconductor, Philips, Osram, Cree, LEDil, Vossloh – Schwabe, Rainbow Electronics, LED Effect, EKTA;
 • Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
 • Всесвітньо відомого інвестиційного проекту у сфері енергозбереження Nefco.
 • Київської міської державної адміністрації та Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

Основні секції Конференції:

 • Практика світлодіодних рішень
 • Економіка і інвестиції
 • Аспекти розвитку світлодіодної освітлювальної техніки
 • Новий матеріали і елементи світлодіодної освітлювальної техніки
 • Стандари. Регламент. Метрологія

Ви можете детальніше ознайомитися з Графіком роботи Конференції LED Progress 2016.

Відгуки учасників

author
Виставка-цільова. Самих учасників – достатньо, щоб відчути ринок. Спостерігається тенденція до збільшення українських виробників. Радує і високу якість продукції. Дуже потужна конференція, дуже правильна. У нас було три важливі доповіді і вони настільки сподобалися, що їх друкована версія відправляється бажаючої прямо з офісу. Ми йдемо правильною дорогою.
Ми дуже задоволені тим, що виставка знову відбулася і стала значущою подією в Україні. Спасибо большое організаторам за те, що вони роблять і надають можливість нам показати, що робимо ми. Якщо порівнювати з минулим роком, коли можна було говорити, що наше суспільство все ще на початку шляху до відповідального споживання та ефективному використанню ресурсів, сьогодні, як підтвердила виставка, ми неухильно рухаємося по ньому. І те, що робите ви (організатори) – велику і важливу справу. А те, що зараз експозиція не так масштабна, як і нам, і вам хотілося б, закономірно – виставка молода, вузькоспеціалізована і ситуація в країні, безумовно, позначається. Ми всі це розуміємо.
author
Ми тут представляємо не просто продукцію зарубіжних компаній, не просто послуги з контрактного виробництва або проектування. Ми, в цілому, допомагаємо рости бізнесу, забезпечуючи інноваційні рішення та доступ до сучасних технологій. Тому, на виставку можна дивитися в декількох ракурсах:1) це майданчик для зустрічей з уже існуючими партнерами; і ми зацікавлені в кількісному зростанні учасників, так як це буде показником зростання ринку в цілому;2) це можливість встановити нові контакти.
Цього року набагато краще конференція, більш предметна, більш насичена. Менше випадкових відвідувачів на виставці, більше цільових. Люди вже предметно цікавляться, а не просто приходять подивитися. Приємно, що рівень сучасних споживачів виріс в рази – це добре.
author
Зараз виставка жива, оскільки інтерес росте до цієї теми. Організаторам вдалося зібрати цільову аудиторію, зайвих людей не було. Організатори забезпечили хороший трафік відвідувачів. Конференція LED Progress була дуже цікавою. Усі виступи були пізнавальні. Моя доповідь також була не рекламна, я ділився своїм досвідом.
author
Виставка дуже сподобалася. У перший день прийшло багато виробників, він був тематичним. У нас був крупнокаліберний відвідувач, на стенді працювали керівники різних напрямків нашої компанії, і у них навіть не було часу відірватися. У другий день пішли монтажні організації, калібром поменше. В цілому хороший контингент, менше випадкових людей. У наступній виставці ми точно будемо брати участь. Також нам сподобалося брати участь у конференції.
Вдало організована виставка, особливо враховуючи, що останнім часом з виставками було не все гаразд, вони не були такими інформативними. В цьому році, на мій погляд, досить цікава виставка, багато новинок і нових учасників. За відвідувачам: багато представників інтернет магазинів, представників торговий організацій, кінцеві споживачі. Результатом ми задоволені.
author
Результат буде через місяць-два. Багато роздрібних покупців. Представників нашої цільової аудиторії хотілося б побільше.
author
Виставка з відгуків, в порівнянні з попередньою, набагато краще. Був великий інтерес до нашого стенду. Багато дилерів, які хочуть співпрацювати і представляти нашу продукцію. Отримали нові корисні контакти.
Ми були на виставці в Москві, вона більш помпезна, але професіоналізму у вас більше. Хоч виставка і невелика, але цільова аудиторія відвідувачів була потужна. В цьому В цьому LEDExpo – найвдаліший варіант з усіх виставок. У найближчі 3 роки буде зростати інтерес до LED продукції.
author
Враження хороше. Торік було вогкувато. Було кризовий час. Цього року представників комерційних структур і муніципальних органів багато, хороші контакти. Так що цілий тиждень будемо займатися, тільки обробкою результатів.
author
Несподівано для нас був великий потік клієнтів. Ми себе позиціонуємо трохи інакше, щодо інших учасників. Але інтерес до нашої компанії був проявлений чималий. Зараз ми будемо намагатися зрозуміти, що нам дала ця виставка.
Виставка сподобалася. Хотілося, щоб вона була масштабней. Є новинки.
На виставці було дуже багато контактів, ми навіть не очікували. Ми дуже задоволені, що прийняли рішення брати участь у виставці.
author
Беремо участь вдруге. Загальна тенденція виставки стала краще. Ви великі молодці, що проводите таку виставку
На виставці представлена наша аудиторія. Ми вийшли з технічним продуктом і це підходить під тематику виставки. А результати будуть видні пізніше, але інтерес, до нас був проявлений. Точно можемо сказати – не дарма брали участь. Якщо цікавляться – це 100% не дарма.
З кожним роком кількість відвідувачів і експонованих тут товарів збільшується. Тема цікава, потрібно її і далі розвивати.
author
Були зацікавлені люди, були саме ті фахівці, які можуть бути нашими клієнтами. Обов’язково плануємо учавствовать у наступній виставці.
author
Цього року відвідувачів набагато більше. Аудиторія цільова, були кінцеві замовники, були компанії, які хочуть співпрацювати з нами (ми комплектуючі збираємо).
Я займаюся виставками вже більше 10 лети вважаю, що в цьому році, виставка за розмірами хоч і невелика, але вийшла дуже енергійна, чого ми не очікували. Багато спілкувань, багато цікавляться, зараз такий час, що всі цікавляться освітленням. Так само, я брав участь у конференції, познайомився з багатьма фахівцями, з якими і далі буду контактувати.
Людей більше ніж у минулому році. Участь у виставці було правильне рішення.
Хотілося б збільшити кількість учасників, щоб виставка росла більш інтенсивніше. Ми наступного року плануємо теж учавствовать.

Більше відгуків…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *