У Києві відкрито завод з виробництва електроніки – Flylights Factory

flylightsВ українській столиці за адресою вул. Будіндустрії, 4 відкрито новий завод Flylights Factory. На ньому виробляються світлодіодні модулі та інші види електронної продукції.

Підприємство в своєму розпорядженні має обладнання нового покоління від кращих виробників, яке дозволяє виготовляти продукцію з найвищими показниками якості, що відповідають світовим стандартам.

«Ми пишаємося тим, що створили дійсно конкурентне і високотехнологічне виробництво, яке буде задовольняти потреби нашої країни, а також здійснювати експортні поставки до Європи», – зазначив директор Flylights Factory Юрій Скрипник.

Збиральний цех виробництва був відкритий ще у 2008 р в Києві. Він спеціалізується на комплексних рішеннях по складанню, монтажу й технічному обслуговуванню світлодіодної продукції. За роки успішної роботи фахівці підприємства реалізували понад 7 000 проектів різної складності. Влітку 2017 року існуюча монтажна база була розширена автоматизованими складальними лініями по SMT технології. З цього часу підприємство стало самостійним виробником електронних комплектуючих, серед яких основне місце займають SMD модулі для світлодіодних екранів.

На сьогоднішній день завод здійснює весь виробничий цикл: від отримання і розробки документації до відвантаження або установки «під ключ» готової продукції.

Варто відзначити, що крім світлодіодних комплектуючих Flylights Factory пропонує послуги з контрактного виробництва друкованих плат будь-якої складності: від чіп резисторів – 0201 до BGA корпусів.

Flylights Factory запрошує бажаючих відвідати екскурсію виробництвом і побачити, як виробляється електроніка в Україні. Для цього необхідно заповнити заявку.

Контакти:
044 585 21 51
info@fly-factory.com

Для ЗМІ:
PR менеджер Байрак Дар’я
063 604 95 13
d.bairak@utec-group.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *