Українські екрани по-новому. Продукція від Flylights на LED Expo 2018

Щорічна виставка LED Expo знову збирає провідних виробників освітлювальної техніки різних напрямків: від паркового освітлення до інновацій в області «розумної» ілюмінації. Зокрема, в цьому році відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з досягненнями популярного вітчизняного LED-бренду Flylights.

Flylights приготував для гостей LED Expo помітний, привабливий стенд з кольоровими і однокольоровими екранами різної пікселізації і форматів, великогабаритним медіафасадом та медіавітриною. Зацікавлені відвідувачі зможуть не тільки оцінити візуальні переваги продукції, але й дізнатися її технологічні особливості і сфери використання.

Амбітна мета, яку поставили розробники Flylights – виробляти круті українські світлодіодні екрани, які поєднують високі технології і новаторський підхід до створення моделей. Товари та сервіс від Flylights вже завоювали популярність на вітчизняному ринку, зробивши бренд одним з лідерів своєї галузі та впевненим конкурентом закордонним виробникам LED-ілюмінації.

Виробники запрошують відвідати стенд №A05 всіх гостей виставки, яким не байдужий розвиток вітчизняних високих технологій.

Контакти:
PR менеджер Байрак Дар’я
063 604 95 13
d.bairak@utec-group.com

Comments are closed.