Відкрився головний захід світлодіодного ринку – виставка LED Expo

16 вересня 2015 урочисто відкрився головний захід світлодіодного ринку – виставка LED EXPO і Конференція LED Progress. Конференція і виставка викликали великий інтерес серед учасників та відвідувачів. Ажіотаж від відвідування і зацікавленості для вузькоспеціалізованої виставки перевершив всі очікування організаторів і експонентів виставки.

Голова Київської організації Національної Спілки Архітекторів України – Вадим Борисович Жежерін::
Жежерин НСАУ

Для нас, для архітекторів, сьогодні питання світлотехнологій, прогресивних енергозберігаючих систем, напевно дуже важливий, тому, що ми займаємося не тільки проектуванням будинків, але житлового простору міст, і це дуже важливо. Тому велика кількість архітекторів буде відвідувати цю виставку, і ми сподіваємося, що почерпнемо багато. Я хочу побажати великого успіху цій виставці, а також усім нашим виробникам і постачальникам LED технологій. За цим майбутнє!

Генеральний директор компанії Schreder – Петренко Костянтин Дмитрович:
Петренко Schreder

Компанія Schreder – виробляє світло, світлові рішення, і я дуже радий тому, що сьогодні ми беремо участь у другій українській виставці LED Expo. Рік пройшов несподівано швидко. Я пройшовся по стендах і хочу з радістю поділитися тим, що очевидний певний технічний прогрес учасників, устаткування і рішень, які вони представляють. Це, мені здається, підкреслює те, що світлодіодні технології є дуже актуальні і інтерес у клієнтів, для яких ми працюємо, зростає. Я хотів би побажати всім учасникам і відвідувачам успіхів, щоб вони знайшли нові знання тут, створили нові контакти, щоб наш професійний цех зростав, і за допомогою таких виставок ріс і експортний потенціал нашої країни.

Регіональний менеджер Seoul Semiconductor на території України та СНД – Георгій Корольов
Георгий Королев Seoul Semiconductor

На виставці зібрався весь цвіт сучасної української світлотехніки. Я представляю светодіоний Клондайк наших днів – це Південна Корея. Seoul Semiconductor – світовий лідер з виробництва світлодіодів. Ми давно і активно співпрацюємо з українськими компаніями. Завдяки нашим партнерам, я думаю, що Україна чекає величезна і дуже світле майбутнє, таке ж, як ми бачимо зараз у Південній Кореї.

Голова правління Асоціації виробників світлодіодної техніки – Сорокін Віктор Михайлович
сорокин

Мені дуже приємно брати участь у виставці LED Expo і конференції LED Progress другий рік поспіль. Я можу сказати, що якість виробів покращилась, кількість підприємств виробників збільшилася, і мені здається, що ось ця якість, яка з’явилась в освітлювальної техніці, дасть поштовх подальшому розвитку цілої галузі в Україні, і можливо, дасть можливість, нарешті, вирішити проблеми енергозбереження в освітленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *