Вітання заступника голови КМДА на виставці LED Expo 2017

Пліс Геннадій Володимирович, перший заступник голови КМДА

Дуже приємно бути на відкритті виставки LED Expo. Виставка відбувається в Києві 3-й раз, і свідчить, що світлодіодні технології розвиваються, привертають нашу увагу і ми повинні над цим працювати. Ви і без мене знаєте переваги світлодіодних технологій: довгий термін служби, яскраве світло, енергозбереження та ін. Саме тому Київська міська державна адміністрація дуже наполегливо працює над впровадженням цих технологій в київському міському господарстві і вже у нас є результати.

Разом з Інститутом фізики напівпровідників ім. Лашкарьова НАН України ми вже реалізували ряд дуже успішних проектів світлодіодного освітлення. Близько 4 000 світильників працюють на 5 станціях метро Київського метрополітену, більше 3600 світильників працює на всіх об’єктах київського міського господарства. Це освітлення працює в Київському політехнічному інституті, в Київському національному університеті і інших об’єктах.

Всі ці світильники дають значну економію електроенергії в м. Києві.  На 1 січня 2016 року вона склала 20 млн кВт годин. Ми розуміємо, що ми повинні це робити для нашого господарства, для наших дітей і для майбутнього всієї країни. І все це запевняє нас в тому, що дійсно наша економіка, її енергетична політика стає ефективнішою, сучаснішою.

Я хотів би подякувати всіх учасників виставки LED Expo за те, що вони працюють в цьому напрямку і хотів би запевнити вас, що ми готові не на словах, а на ділі співпрацювати з вами. Наша остаточна мета – значна економія і поліпшення екологічної ситуації, зробити наше місто гідним серед інших міст Європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *