Компанія ЕКТА презентує комплексні рішення з утилітарного та промислового освітлення на LED EXPO 2017

  • від

ekta_led_lightingНа міжнародній виставці LED EXPO 2017 компанія ЕКТА презентуватиме світлодіодне обладнання для освітлення вулиць і доріг магістрального та місцевого значення. На прикладах будуть представлені основні переваги оригінального конструктивного рішення світильників українського виробника. Унiфiкована модель корпусу та модульна конструкцiя дозволяє формувати цілісний естетичний вигляд міста, встановивши світильники різних потужностей і з різними кривими сили світла (КСС) на тротуарах, вулицях і площах.
В сфері промислового освітлення компанія представить ефективні рішення для освітлення складів і цехів підприємств при монтажних висотах світильників від 6 до 22 метрів.

Ультрасучасне обладнання

zhytomyrСвітильники компанії ЕКТА мають ряд переваг, що дозволяють істотно скоротити витрати на електроенергію при освітленні об’єктів будь-якої складності. Великий асортимент доступних КСС робить можливим підібрати відповідну діаграму під конкретне завдання і найбільш ефективно використовувати світловий потік джерел світла. Застосування якісних світлодіодів Philips Lumileds або Nichiа визначає стабільно високі показники енергоефективності LED обладнання ЕКТА.

Крім того, cвітлодіодні світильники ЕКТА мають вбудовану функцію автоматичного диміювання – програмного управління яскравістю в періоди низької інтенсивності руху транспортних засобів на дорогах, що дозволяє без втрати рiвномiрностi освітлення додатково скоротити витрати на 22-25%.
%d1%82%d1%80%d0%b0%d1%81%d0%b0-%d0%ba%d0%b8%d1%97%d0%b2-%d0%b2%d0%b8%d1%88%d0%b3%d0%be%d1%80%d0%be%d0%b4-%d1%83%d0%ba%d1%80%d0%b0%d1%97%d0%bd%d0%b0
Також сьогодні світильники ЕКТА можуть бути інтегровані з системою управління освітленням власного виробництва, що уможливлює зручне та ефективне керування обладнанням за бездротовою технологією.

Експертний підхід

На конференції LED Progress, яка відбудеться в рамках виставки, виступатимуть кращі спікери ринку світлодіодних технологій. Компанію ЕКТА представлятиме менеджер з LED продукту Максим Маслов з доповіддю, що присвячена питанням вибору світлодіодних світильників для різних завдань освітлення. На презентації будуть розглянуті переваги і недоліки різних конструктивних рішень, що застосовуються виробниками в LED обладнанні, а також питання важливості проектування при реалізації проектів освітлення та наслідки, до яких призводить некоректний вибір КСС світильників.

Відвідувачі конференції зможуть дізнатися про основні тенденції розвитку LED освітлення в світі та в Україні зокрема, отримають певне уявлення про основні показники світильника й особливості конструкції, як повинні мати якісні вироби. Ці знання допоможуть зробити більш усвідомлений вибір обладнання на етапі закупівлі, зменшити витрати на електроенергію та зробити зважений крок до реалізації проектів розумного міста.

Про компанію

ЕКТА, заснована в 1992 році, є виробником і експортером високоякісної світлодіодної техніки, відомої в більш ніж 30 країнах по всьому світу. Продуктова лінійка компанії включає LED екрани, світлодіодні знаки змінної інформації та LED освітлення. Сьогодні компанія здійснює комплексні проекти з модернізації освітлення міст, що сприяють вирішенню проблем енергоефективності та енергозбереження. Гнучкі проектні рішення з інсталяції LED-обладнання регулюють питання безпеки дорожнього руху та позитивно впливають на розвиток інфраструктури й транспортної системи України. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сайт компанії: http://ekta-led.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.