Відгуки учасників

Отзывы участников о выставке LED Expo

author

Виставка-цільова. Самих учасників - достатньо, щоб відчути ринок. Спостерігається тенденція до збільшення українських виробників. Радує і високу якість продукції. Дуже потужна конференція, дуже правильна. У нас було три важливі доповіді і вони настільки сподобалися, що їх друкована версія відправляється бажаючої прямо з офісу. Ми йдемо правильною дорогою.

Ми дуже задоволені тим, що виставка знову відбулася і стала значущою подією в Україні. Спасибо большое організаторам за те, що вони роблять і надають можливість нам показати, що робимо ми. Якщо порівнювати з минулим роком, коли можна було говорити, що наше суспільство все ще на початку шляху до відповідального споживання та ефективному використанню ресурсів, сьогодні, як підтвердила виставка, ми неухильно рухаємося по ньому. І те, що робите ви (організатори) - велику і важливу справу. А те, що зараз експозиція не так масштабна, як і нам, і вам хотілося б, закономірно - виставка молода, вузькоспеціалізована і ситуація в країні, безумовно, позначається. Ми всі це розуміємо.

author

Ми тут представляємо не просто продукцію зарубіжних компаній, не просто послуги з контрактного виробництва або проектування. Ми, в цілому, допомагаємо рости бізнесу, забезпечуючи інноваційні рішення та доступ до сучасних технологій. Тому, на виставку можна дивитися в декількох ракурсах:
1) це майданчик для зустрічей з уже існуючими партнерами; і ми зацікавлені в кількісному зростанні учасників, так як це буде показником зростання ринку в цілому;
2) це можливість встановити нові контакти.

Цього року набагато краще конференція, більш предметна, більш насичена. Менше випадкових відвідувачів на виставці, більше цільових. Люди вже предметно цікавляться, а не просто приходять подивитися. Приємно, що рівень сучасних споживачів виріс в рази - це добре.

author

Зараз виставка жива, оскільки інтерес росте до цієї теми. Організаторам вдалося зібрати цільову аудиторію, зайвих людей не було. Організатори забезпечили хороший трафік відвідувачів. Конференція LED Progress була дуже цікавою. Усі виступи були пізнавальні. Моя доповідь також була не рекламна, я ділився своїм досвідом.

author

Виставка дуже сподобалася. У перший день прийшло багато виробників, він був тематичним. У нас був крупнокаліберний відвідувач, на стенді працювали керівники різних напрямків нашої компанії, і у них навіть не було часу відірватися. У другий день пішли монтажні організації, калібром поменше. В цілому хороший контингент, менше випадкових людей. У наступній виставці ми точно будемо брати участь. Також нам сподобалося брати участь у конференції.

Вдало організована виставка, особливо враховуючи, що останнім часом з виставками було не все гаразд, вони не були такими інформативними. В цьому році, на мій погляд, досить цікава виставка, багато новинок і нових учасників. За відвідувачам: багато представників інтернет магазинів, представників торговий організацій, кінцеві споживачі. Результатом ми задоволені.

author

Результат буде через місяць-два. Багато роздрібних покупців. Представників нашої цільової аудиторії хотілося б побільше.

author

Виставка з відгуків, в порівнянні з попередньою, набагато краще. Був великий інтерес до нашого стенду. Багато дилерів, які хочуть співпрацювати і представляти нашу продукцію. Отримали нові корисні контакти.

Ми були на виставці в Москві, вона більш помпезна, але професіоналізму у вас більше. Хоч виставка і невелика, але цільова аудиторія відвідувачів була потужна. В цьому В цьому LEDExpo - найвдаліший варіант з усіх виставок. У найближчі 3 роки буде зростати інтерес до LED продукції.

author

Враження хороше. Торік було вогкувато. Було кризовий час. Цього року представників комерційних структур і муніципальних органів багато, хороші контакти. Так що цілий тиждень будемо займатися, тільки обробкою результатів.

author

Несподівано для нас був великий потік клієнтів. Ми себе позиціонуємо трохи інакше, щодо інших учасників. Але інтерес до нашої компанії був проявлений чималий. Зараз ми будемо намагатися зрозуміти, що нам дала ця виставка.

Виставка сподобалася. Хотілося, щоб вона була масштабней. Є новинки.

На виставці було дуже багато контактів, ми навіть не очікували. Ми дуже задоволені, що прийняли рішення брати участь у виставці.

author

Беремо участь вдруге. Загальна тенденція виставки стала краще. Ви великі молодці, що проводите таку виставку

На виставці представлена наша аудиторія. Ми вийшли з технічним продуктом і це підходить під тематику виставки. А результати будуть видні пізніше, але інтерес, до нас був проявлений. Точно можемо сказати - не дарма брали участь. Якщо цікавляться - це 100% не дарма.

З кожним роком кількість відвідувачів і експонованих тут товарів збільшується. Тема цікава, потрібно її і далі розвивати.

author

Були зацікавлені люди, були саме ті фахівці, які можуть бути нашими клієнтами. Обов'язково плануємо учавствовать у наступній виставці.

author

Цього року відвідувачів набагато більше. Аудиторія цільова, були кінцеві замовники, були компанії, які хочуть співпрацювати з нами (ми комплектуючі збираємо).

Я займаюся виставками вже більше 10 лети вважаю, що в цьому році, виставка за розмірами хоч і невелика, але вийшла дуже енергійна, чого ми не очікували. Багато спілкувань, багато цікавляться, зараз такий час, що всі цікавляться освітленням. Так само, я брав участь у конференції, познайомився з багатьма фахівцями, з якими і далі буду контактувати.

Людей більше ніж у минулому році. Участь у виставці було правильне рішення.

Хотілося б збільшити кількість учасників, щоб виставка росла більш інтенсивніше. Ми наступного року плануємо теж учавствовать.